İptal ve Ertelemeler

oyun atölyesi, hava koşulları ya da izleyici ve çalışanları etkileyebilecek durumlar, sağlık sorunları ve benzeri durumlarda etkinlikleri  iptal edebilir veya erteleyebilir. Bir etkinlik, iptal edildiğinde uygulanacak prosedür oyun atölyesi tarafından belirlenir ve duyurulur. Eğer etkinliğiniz iptal edilirse, uygulanacak prosedür konusunda sosyal medyadan, internet sitesinden veya oyun atölyesi’nden (0216 345 39 39 ) bilgi alabilirsiniz.

İptallerde oyun atölyesi, size bilet bedelini geri ödeyecektir. Bir etkinliğin yeri veya tarihi değiştirildiği takdirde, bilet bedelinin iadesi konusunda belirli sınırlamalar getirebilmektedir. Bu konuya ilişkin tam ve detaylı bilgi için lütfen bizimle temas kurunuz.

İptal ve ertelemelerde oyun atölyesi ile irtibata geçmek müşterilerimizin sorumluluğundadır. Buna rağmen, sizlere kolaylık sağlamak amacıyla Oyun Atölyesi Müşteri Hizmetleri bilet satın alırken veya oyunatolyesi.com'a üye olurken bize bildirilen telefon numarası veya e-mail adresi ile bilet sahiplerine ulaşmaya çalışırlar. Bilet alırken veya oyunatolyesi.com'a üye olurken sağlayacağınız telefon numarası, gösterilerin ertelenme ve iptali gibi durumlarda sizlere ulaşmamızı kolaylaştıracaktır.

Geri ödemeler konusunda oyun atölyesi tarafından belirlenen son iade talebi tarihlerine ve diğer talimatlara uymak müşterilerimizin sorumluluğundadır. Bir gösterinin ertelenmesi veya iptal edilmesi durumunda gösteri oyun atölyesi geri ödeme şartları konusunda bazı sınırlandırmalar getirebilir. 

Oyun iptalı ve ertelemeler dışında satın alınan biletler kesindir ve iadesizdir. oyun atölyesi bilet iadesi ve değişikliği yapmamaktadır. 

Önemli Uyarı: İptal edilen ve ertelenen etkinliklerde bilet tutarının iade edilebilmesi için, biletlerin oyun atölyesine teslim edilmesi zorunludur. Biletlerin oyun atölyesi’ne ulaştırılması sorumluluğu tamamen müşteriye aittir.